Doprava zdarma na objednávky nad 1000 Kč

Často kladené otázky

Prsní pásky Boobee Tapes

Co to jsou Boobee Tapes a jak fungují?

BOOBEE tapes je speciálně navržená prsní páska, která vám nadzvedne a zafixuje prsa podle vašich představ. Je odolná vůči potu i vodě - neodlepuje se. Díky tomu docílíte pevného a zaobleného tvaru prsou. Odteď můžete nosit jakýkoliv střih šatů, a to bez obav i podprsenky!

Jsou Boobee Tapes vhodné pro všechny typy prsou? 👐

Ano. Úžasnou vlastností BOOBEE tapes je flexibilita a dokonalé přizpůsobení se vaší postavě. Tvar a velikost prsou nehraje při aplikaci roli. Finální výsledek je ohromující. Dokonce i při rozdílné velikosti každého prsu si můžete s naší prsní páskou svou velikost srovnat.

Je bezpečné si nalepit na kůži pásku, pokud mám citlivou kůži?

Všechny naše produkty jsou hypoalergenní, bez latexu, klinicky testované a splňují ty nejpřísnější zdravotnické normy tzv. Medical Grade. Díky tomu je s našimi BOOBEE produkty minimalizované riziko nepříjemných podráždění nebo alergických reakcí.

I přesto doporučujeme si před první aplikací BOOBEE tapes udělat zkušební test.

Jak dlouho vydrží Boobee Tapes nalepené?

BOOBEE tapes na pokožce vydrží klidně celý den. Naše prsní pásky neomezují v pohybu, jsou potuvzdorné a prodyšné. Právě díky těmto vlastnostem se budete cítit po celou dobu komfortně a ani o nich nebudete vědět. Doporučujeme pásky nosit maxiálně po dobu 8 - 12 hodin.

Jsou prsní pásky Boobee Tapes vidět pod oblečením?

BOOBEE tapes nejsou pod oblečením vidět. Pokud si ale plánujete obléknout průsvitnější látku nebo krajku, doporučujeme zvolit naší průhlednou prsní pásku. Ta díky svým vlastnostem absolutně splyne s tónem vaši pokožky a je doslova neviditelná.

Mohu používat BOOBEE tapes když kojím?

Nedoporučujeme používat prsní pásky v době kojení, protože by se například silnějším tahem mohla narušit laktace. Ovšem používání ochran bradavek BOOBEE covers a oboustranné pásky na textil je naprosto rizik.

Čím se liší BOOBEE tapes od sportovních tejpů?

Hlavním rozdílem je už samotné nerovnoměrné rozvrstvení hypoalergenního lepidla. To zajišťuje prodyšnost a celkovou cirkulaci vzduchu pod páskou. Dále se liší tím, že naše prsní pásky jsou mnohem pružnější a šetrnější k pokožce. A v neposlední řadě jsou BOOBEE tapes potuvzdorné a voděodolné, což vám umožní jejich nošení i pod plavkami.

Jsou BOOBEE tapes vhodné i pro silikonová prsa?

Rozhodně ano. Spousty našich zákaznic, které po plastické operaci prsou mají, si naše pásky pořizují. Důvodů je hned několik. Jedním z nich je například prevence bolesti zad, zajištění nevykouknutí prsou z hlubších výstřihů, celková fixace a eliminace postupného povolování (vytahování) kůže. Jde o to, že i když má žena prsa udělaná nebo je po modelaci, bez opory ať už podprsenky nebo prsních pásek kůže časem povoluje a prsa začnou klesat.

Na kolik použití je jedna prsní páska?

Jedna role má 5 metrů. U střední velikosti je to zhruba na 3 použití. Při prvním použití z pravidla spotřebujete pásky více, protože se s produktem seznamujete. Nicméně u další aplikace už budete vědět jak na to a celková spotřeba se sníží.

Čím se BOOBEE tapes liší od ostatních produktů na pozvednutí prsou?

Klíčovou vlastností BOOBEE tapes je, že se páska přizpůsobuje vám a ne vy jí. Je jedno, jakou máte velikost prsou, jakou máte postavu nebo pro jaký outfit se rozhodnete. BOOBEE tapes je vždy připravena vám doručit úžasný dekolt a dodat příjemný pocit sebevědomí.

Navíc BOOBEE tapes drží po celou dobu akce. Nikdy vás nezklamou. Pokud jste v minulosti už používala nějaký produkt na nadzvednutí poprsí, jistě víte, že po chvilce nošení se produkt začne samovolně odlepovat a začínají potíže. To se vám s BOOBEE tapes nikdy nestane. Naše prsní páska má dokonce hypoalergenní potuvzdorné lepidlo, které má sílu udržet prsa jakýchkoliv rozměrů ve stejné pozici po celý den nebo noc. To je naše jedinečné kouzlo.

Chrániče bradavek BOOBEE covers

Je použití chráničů bradavek nezbytné?

Síla a přilnavost BOOBEE tapes je vysoká, z toho důvodu není vhodný přímý kontakt bradavky s prsní páskou. A proto pro celkové pohodlí při nošení a komfort při odlepování prsních pásek, použití BOOBEE covers doporučujeme.

Mohu si vzít chrániče bradavek pod oblečení i bez prsní pásky?

Ano, naše ochrany bradavek můžete použít i bez prsní pásky. Máte outfit, kde vám prosvítají bradavky a chcete je skrýt před světem? Na to jsou tady právě BOOBEE covers.

Vrácení a výměna

Mohu vrátit produkty?

Ano, můžete. Zakoupené produkty můžete vracet do 30 dní od objednávky, pokud produkt nebyl rozbalený a nebyl používán.

Jakým způsobem mám zboží vrátit?

Kompletní proces vrácení zboží a refundace najdete v obchodních podmínkách zde.

Doručení a platba

Mohu si objednat produkty do zahraničí?

Ano. Naše produkty odesíláme i do zahraničí, v rámci EU. Při doručování mimo ČR a SK, prosím počítejte s o něco delší dobou dodání.

Jaké způsoby platby akceptujete?

Objednávku můžete zaplatit platební kartou, dobírkou, převodem nebo prostřednictvím Apple Pay a Google Pay.
Zpět do obchodu