Doprava zdarma na objednávky nad 1000 Kč

Tipy a triky

Aplikace našich Boobee prsních pásek je jednoduchá.
Abychom vám použití usnadnili ještě více, sepsali jsme pár
triků a doporučení, přímo od našich zákaznic.

Začni krátkým testem

Prsní pásky BOOBEE tapes jsou hypoalergenní, neobsahují latex a dokonce splňují přísné standardy Medical Grade. Přesto doporučujeme provést si před první aplikací zkušební test.

Krok 1

Ustřihněte malý kousek pásky BOOBEE a aplikujte v oblasti prsou.

Krok 2

Nechte působit alespoň

po dobu 7 hodin.

Krok 3

Poté odlepte pomocí olejíčku.
Nestrhávejte na sucho.

A co dál?

Tento jednoduchý zkušební test vám dá jistotu, že naše pásky jsou pro vás a vaši pokožku dokonale bezpečné. V případě nějaké podrážděné reakce, v dalším používání nepokračujte.

Aplikujte na čistou pokožku

Ujistěte se, že BOOBEE produkty vždy aplikujte na čistou a suchou pokožku. Zdržte se použití olejíčků, krémů a dalších podobných kosmetických produktů. Pokud máte pokožku spálenou od sluníčka, či jakkoliv poraněnou v tu chvíli produkty nepoužívejte.

Použijte ochranu bradavek

Síla a přilnavost BOOBEE tapes je vysoká, z toho důvodu není vhodný přímý kontakt bradavky s prsní páskou. A proto pro celkové pohodlí při nošení a komfort při odlepování prsních pásek, použití BOOBEE covers doporučujeme.

Jak trefit správnou pozici prsou

Tento trik opravdu ušetří spoustu času. Před samotnou aplikací si oblékněte svůj outfit a před zrcadlem si dlaněmi upravte dekolt podle představ. Ve chvíli kdy máte dané prso nastavené do požadované pozice, vezměte tužku na oči a označte si pomyslnou hranici. Tato hranice slouží k označení míst, kam páska při aplikaci nesmí přesahovat. Tím se vyhnete nechtěnému vykouknutí z outfitu při nepřesném nalepení. Je to rychlé a velmi efektivní.

Sebejistota na prvním místě

Po aplikaci prsních pásek BOOBEE tapes doporučujeme na samotný závěr použít naši oboustrannou pásku na textil. Ta zafixuje oblečení k výstřihu. Zabrání se díky tomu nechtěnému rozevření šatů a prozrazení celého kouzla dokonalého dekoltu. Ve chvíli, kdy máte tohle na sobě, můžete bez obav protančit celé hodiny a to zcela bez obav jestli se něco omylem nevyhrne.

Odlepuj s maximální péčí

Jak odstranit pásky z pokožky máte popsané v sekci “Jak sundat”, nicméně pro to nejjemnější odlepování doporučujeme použít náš regenerační olej BOOBEE dry oil. Bohužel ten je nyní vyprodán. Jako náhradní řešení při sundavání našich pásek můžete použít jakýkoli dětský olejíček nebo kokosový olej.Hlavní je myslet na to, že tyto prsní pásky udrží i o opravdu velká a těžká ňadra. Pásky mají vysokou míru přilnavosti a sílu. Z tohoto důvodu nikdy pásky nestrhávejte na sucho jako obyčejnou náplast.

Jak na velká prsa

Pokud máte větší velikost ňader nebojte se samotné aplikace. Jeden z nejefektivnějších způsobů jak na to je v leže. Nejprve si lehněte, nastavte si ňadro do požadované polohy a začněte podlepovat směrem nahoru. Ve chvíli kdy máte téměř hotovo můžete poslední detaily doladit už ve stoje před zrcadlem.

Pásky zbytečně nenapínejte

Naše prsní pásky mají podobné vlastnosti natažení jako samotná kůže. Z toho důvodu není potřeba pásky silou natahovat a příliš je napínat. Naopak byste tím způsobily to, že by se prsa opticky zploštily. Mírnějším natažením pásek dosáhnete krásného zaobleného vzhledu.

Zpět do obchodu