Pudrová páska je momentálně vyprodaná. Do týdne bude naskladněna. Doprava zdarma je na objednávky nad 1000 Kč

Náš příběh

 

Příběh značky BOOBEE je vyloženě příběhem ze života. Už od puberty mě příroda obdařila větším poprsím. Pak se celkem po třech porodech z mých trojek staly pětky a i přes to, že sama v sobě neřeším nějaké mindráky ohledně mého těla. Moje mysl je hodně sebekritická. Krajková noční košilka doma je bez problémů, cítím se být krásná a v pohodě. Ale šaty s hlubokým výstřihem, holými zády nebo cokoliv bez ramínek venku mezi lidmi? Ani náhodou. Prostě si na to netroufnu. Necítím se dobře, stydím se a navíc mě ta váha prsou bez opory po nějaké chvilce vyloženě bolí. A tak jsem začala hledat možnosti řešení, co s tím.

Tenkrát před lety jsem například zkoušela takové silikonové kapičky, které měly má prsa udržet právě v outfitu bez ramínek. Bylo léto a po pár kapkách potu vše povolilo, spadlo a já zažila vnitřní trauma a faux pas zároveň. Po tomhle otřesném zážitku jsem dalších pět let vybírala jen to oblečení, do kterého si můžu vzít klasickou podprsenku. Jiné řešení tu totiž na trhu není.

Pak následovaly dva porody během Covidu. Avšak po mém posledním porodu mojí dcery Lilianne nastal boj o můj holý život. Na JIP jsem tenkrát strávila 17 dní, v šílených bolestech, po operacích a to celé bez mých dětí včetně právě novorozené Lilianne. Bylo to tak strašné, že jsem dostávala i morfium. Jednou se mi tam ale zdál opravdu živý sen. Sen o BOOBEE. Hned jsem zvedla telefon a vše popsala svému muži. Náš hovor končil větou “Tohle musíme uskutečnit.”

Hned poté jsem se dala do práce. Ano, už v té nemocnici, jsem zkrátka žena činu. Stále ve mě totiž rezonovala ta myšlenka “vždyť tohle musí řešit každá druhá žena - nemůžu v tom být sama”!

A tak jsem společně se svým společníkem a zároveň spolužákem z gymnázia Kryštofem Šimkem založila firmu Boobie Tapes s.r.o. Pro něj coby pro podnikatele ze sféry nemovitostí to byl docela skok do jiného světa. Nicméně naše společné nadšení pro firmu a mnohaleté přátelství značku BOOBEE posouvá každý den kupředu.

Po nějakém čase nastala realizace a výroba produktů. Již od začátku jsem chtěla dbát na to, aby veškeré produkty byly šetrné k pokožce, hypoalergenní a netestované na zvířatech. To je také jeden z důvodů, proč se produkty BOOBEE mohou pyšnit označením od PETA “cruelty free” nebo vegan. A jak se vše vlastně testovalo? Největším pokusným “králíkem” jsem byla já sama. Mé zatěžkávací zkoušky byly kolikrát legrační. Mezi miminama, kočárkama a úkoly do školy jsem s BOOBEE na sobě dělala po zahradě hvězdy, skákala do bazénu šipky nebo tancovala na svatbě den i noc. Pochopitelně jsem zapojila i kamarádky a další dobrovolnice. Ale důležitý byl pro mě tenkrát můj pocit jistoty.

Řeknu vám, že to bylo něco si po 8 letech (!!!) vyjít na ulici v šatech s hlubokým výstřihem a neřešit NIC. Jestli jsou pěkně nadzvednuté, zaoblené, nevykoukne nic, mám je rovně, jak se jen natáhnu pro tu sůl na stole, neee neutíkejte mi děti. Ano tohle jsou všechno “ty” myšlenky, které najednou z ničeho nic už více neexistovaly.

BOOBEE produkty jsou zkrátka už od samého prvopočátku tvořeny tak, aby ženy posílily prostřednictvím sebevědomí, pocitu jistoty, krásy a stylu.

Ornella Koktová

Zpět do obchodu