Pudrová páska je momentálně vyprodaná. Do týdne bude naskladněna. Doprava zdarma je na objednávky nad 1000 Kč

Vnadná Ornella si přilepila ňadra

Vnadná Ornella si přilepila ňadra: Tohle udrží i prsa Haliny Pawlovské, napsala.

 

Ornella Koktová (29) pořádně rozpálila své fanoušky. Rozhodla se totiž, že jim na svých sociálních sítích ukáže vychytávku, díky které její plná ňadra drží, jako by to byly téměř silikony. Maminka tří dětí také prozradila, že i tento trik je jedním z těch, které jí dokážou zvednout sebevědomí.

img-3627_16_9_0-740x416

 "A je to tady! Měla jsem fakt strach jít s kůží na trh, ale tohle je prostě srdcovka, která může ženám fakt změnit život ve smyslu zvýšení sebevědomí a sebejistoty! Na velikosti od teď nezáleží, funguje totiž na všechny velikosti a tvary ňader," svěřila se Ornella Koktová na svém Facebooku i s názornou ukázkou, kterou jí její manžel Josef Kokta schválil stručným souhlasem. "Jo," napsal.

Z vychytávky šli muži do kolen. Dámy jsou rády za skvělý tip Netrvalo dlouho a u příspěvku se objevila řada lichotek i názorů. Zejména ženy s větším přírodním poprsím tuhle vychytávku zajisté ocení. "Wow! Tak to je super! Po dvou dětech mám prsa spíš jako scvrklou rozinku a tohle by mohlo fungovat! Díky za tip," napsala Koktové jedna z fanynek. "Já si teda zavazuju prsa za bradavky za krkem, ale tohle zkusím," podotkla další s úsměvem. Některé ženy se ještě ptaly, zda páska udrží i skutečně velké poprsí, a Ornellina odpověď na sebe nenechala dlouho čekat. "Udrží poprsí klidně i Halině Pawlovské. To je ten gól, žádná velikost není limit."

HORKO Ornella Koktová ukázala útlý pas v menstruačním prádle: Tři děti jsou nejlepší fitko, hlásí Ornella je maminkou tří dětí Ornella Koktová přivedla na svět dva syny a jednu dceru. Třetí porod byl pro Ornellu zvlášť náročný. Dceru Lilianne přivedla na svět rok po porodu syna Svena a těhotenství se neobešlo bez komplikací, zvlášť když dvakrát a krátce po sobě rodila císařským řezem. Přesto se poměrně krátce po porodu ukázala ve skvělé formě. Fanoušky nedávno odrovnala zejména svým útlým pasem. Jaký je její recept na takovou postavu? "Je fakt, že tři děti jsou největší fitko, zvláště ti dva rok po sobě," vzkázala fanynkám na svém Instagramu.

 

13. 10. 2022 19:27 | Autor Veronika Dočkalová

Zdroj: https://www.extra.cz/vnadna-ornella-si-prilepila-nadra-tohle-udrzi-i-prsa-haliny-pawlovske-napsala-f44b0

Zpět do obchodu