Doprava zdarma na objednávky nad 1000 Kč

Šťastlivka Debnárová: Přítel kupuje modelce erotické prádlo, čím ji zarazil naposled?

Modelka Natálie Debnárová je vskutku šťastná žena. Její kanadský partner Borek ji totiž pravidelně zásobuje dárečky. A ne ledajakými! S oblibou jí kupuje erotické a spodní prádlo. Jaký nejbláznivější model naposledy vybral? I o tom jsme s blondýnkou mluvili.

 

Natálie Debnárová je jedna z našich nejkrásnějších a nejznámějších plus size modelek. Sem tam ji můžeme zahlédnout i v kampani na spodní prádlo, v minulosti šla i odvážnější přehlídky. Se svlékáním má přitom problém nejedna kolegyně z branže. Například Veronika Chmelířová přiznávala, že se styděla chodit bez podprsenky kvůli svým malým ňadrům. Jak to má Natálka?

„Teď už je pro mě chodit v prádle horší, stárnu a více si uvědomuji svoje tělo. Víc tak řeším i to, co si vezmu na sebe a v čem se nechám vyfotit. Kampaně na spodní prádlo dělám stále, tělo je můj pracovní nástroj. Musíš si ale vždycky dávat pozor na to, kdo kampaň fotí, jaké prádlo máš na sobě a jak ty snímky budou vypadat,“ prozradila Expresu s tím, že teď už by třeba přehlídku spodního prádla nešla.

 IMG_3280

„Zažila jsem to i v backstage, že spousta krásných, štíhlých a mladých bab chtěla obléct přes kalhotky něco kolem zadku, aby si ho zakryly, třeba kvůli tomu, že mají celulitidu. Opravdu ji neměly, občas si říkám, proč si to s sebou takhle nesou, kdo je kdy zkritizoval,“ odsouhlasila ale. Sama se sexy prádlu nevyhýbá, ráda se jím nechává překvapit hlavně od partnera.

„Je zvláštní, co vybere muž, který zná naše tělo nejlíp. Kolikrát to jsou kousky, které bychom samy neoblékly. Mám hrozně ráda grandma bavlněné prádlo na dny, kdy se nechci s nikým bavit. Zároveň mám ale moc ráda sexy prádlo a přítel mi ho dokonce kupuje, mám radost vždycky, když mi něco vybere,“ rozplývá se Debnárová. A jaký byl ten největší úlet, kterým ji kdy obdaroval?

IMG_3283

„Koupil mi růžová barbie pink tanga v setu s podprsenkou. Když jsem to rozbalila, myslela jsem si, že se zbláznil a že si to na sebe v životě nevezmu. Ve výsledku jsem byla příjemně překvapená. Éra tang je už ale za mnou, jsou strašně nepohodlná a nechápu, jak jsme je mohly v miléniu nosit. Rozpůlí pozadí i velmi štíhlé dívce, umí se nepříjemně zaříznout anebo pak řeší ženy různé záněty,“ směje se modelka.

Pro Natálii byla zásadní spolupráce s Terezou Vu. Potkali jsme ji ostatně na otevření návrhářčina nového showroomu. Právě ona „vrátila“ blondýnku do světa modelingu.

„15 let už jsem nepředváděla, naposledy jako teenagerka,“ vzpomíná Natálie Debnárová na moment, kdy šla svou první „dospěláckou“ přehlídku právě pro Terezu.

 

Celý článek si můžete přečíst zde: https://www.expres.cz/celebrity/natalie-debnarova-eroticke-pradlo-plus-size-modelka-partner-pritel.A231012_133637_dx-celebrity_amh

Zpět do obchodu