Boobee tape tělová je momentálně vyprodaná. Doprava zdarma je na objednávky nad 1000 Kč

V Survivoru nebudou vědět, kam dřív s očima

Ornella si podlepila prsa a dráždí v sexy plavkách jako pro Pamelu: 

 

Ornella Koktová (31) vždy sázela na přirozenost. Ani po porodu tří dětí nepomýšlela, že by si jako některé maminky nechala vylepšit poprsí. Na dokonalý dekolt má totiž svůj trik, který fanouškům opět připomněla.

orny plavky

Maminka tří dětí si ňadra zpevňuje páskou a její aplikaci detailně ukázala. „Už jsem vám asi milionkrát říkala, že prsní pásky Boobee jsou odolné vůči potu i vodě. Takže pod plavky značka ideál – chlor a slaná voda taky ok,“ uvedla Ornella k videu, kde pózuje v červených plavkách s hlubokým výstřihem, který přiblížila, aby ukázala onu pásku. Otázkou zůstává, zda si prsní pásky Boobee vzala i na ostrov v Survivoru, kde se potká nejen se slanou vodou, ale během náročných aktivit ve spalujícím slunci v Dominkánské republice, se i pořádně zapotí. Ostatně rudé plavky si dle manžela na ostrov skutečně vzala.

 

„A plastičtí chirurgové nebudou mít co žrát. Vypadá to super,“ vzkázal Ornelle sledující. „Wau, vy jste tak sexy žena s krásnou postavičkou,“ napsal další. „Promiňte, ale tohle je teda tělo,“ pochvaluje příznivec.

 

Ornella Koktová odletěla na ostrov už před měsícem. Pokud jde o její šanci na výhru, tak ji manžel Josef Kokta (66) nevidí úplně pozitivně. „Ne, tomu nevěřím, myslím si, že ji určitě vyhodí. Hlavně má ráda jídlo, a když nebude mít jídlo, tak bude nepříjemná a bude to špatný, no,“ řekl nedávno Super.cz.

 

Publikoval www.super.cz zde: https://www.super.cz/clanek/celebrity-ornella-si-nalepila-prsa-a-drazdi-v-sexy-plavkach-jako-pro-pamelu-v-survivoru-nebudou-vedet-kam-driv-s-ocima-1502824

Zpět do obchodu