Pudrová páska je momentálně vyprodaná. Do týdne bude naskladněna. Doprava zdarma je na objednávky nad 1000 Kč

Výstřih k pupíku se téměř setkal s rozparkem

Moderátorka ukázala velkou část prsou, šetří si ale na nová

Po dlouhé době se ujala moderátorské role a udělala vše pro to, aby na sebe upoutala pozornost. Svým modelem mohla konkurovat modelkám na přehlídkovém molu. Veronika Farářová oblékla šaty, u nichž se výstřih skoro k pupíku téměř střetl s vysokým rozparkem.

 

"Dress code je black extravagance, takže jsme ve spolupráci s návrhářkou Debbie Brown zvolily tenhle outfit. Je to takové napínavější, ale poprvé v životě jsem použila speciální nálepky, které mi doporučila Ornella Koktová, aby mi držela prsa tak, jak mají," vysvětlovala.


Na finále modelingové soutěže vynesla šaty za pouhých 500 korun! Sexy moderátorka v nich vystavila hodně bujné vnady

 

Na hluboké dekolty bývala zvyklá, teď už se v nich ale necítí tak komfortně. "Před dítětem byla ta prsa jiná," připustila Veronika, že přemýšlí o tom, že by si dva roky po porodu dcery Viktorie nechala ňadra upravit.

"Není to priorita, ale pokud bude možnost a finance... Zatím si na prsa šetřím. Ale jsem už přes dva roky na mateřské a to se šetří hůř. Ale do žádného extrému určitě nepůjdu," ujistila. 

 

CELÝ ČLÁNEK A VIDEO NA WWW.SUPER.CZ ZDE: https://www.super.cz/1199760-vystrih-k-pupiku-se-temer-setkal-s-rozparkem-moderatorka-ukazala-velkou-cast-prsou-setri-si-ale-na-nova.html

Zpět do obchodu