Boobee tape tělová je momentálně vyprodaná. Doprava zdarma je na objednávky nad 1000 Kč

Starter Pack - Pudrova / Silicon Ideální kombinace pro první krůčky k dokonalému dekoltu

Balíček Starter pack obsahuje 1x prsní pásky Boobie Tapes, 1x silikonovou ochranu bradavek. Jakou ochranu bradavek si navíc každá z vás může vybrat na míru přesně dle velikosti dvorce.Silikonová ochrana bradavek- Lze použít opakovaně až 25x- Průměr 7,5 cm- Hypoalergenní- Bez latexu- Šetrné k pokožce

Můžeme doručit do:
18.7.2024
Možnosti doručení
Skladem (>5 balení)
429 Kč 354,55 Kč bez DPH
Kategorie: Viditelná
2x BOOBEE tape, odstín dle vašeho výběru:
1x BOOBEE Dry oil, pomáhá odstranit prsní pásky a vyživuje pokožku:
1x BOOBEE covers, vyberte si silikonovou nebo textilní saténovou ochranu:
Certifikované produkty
Certifikované produkty
Do 3 dnů u vás doma
Do 3 dnů u vás doma

Balíček Starter pack obsahuje1x prsní pásky Boobee Tapes - Tělové barvy a 1x silikonovou ochranu bradavek.. Jakou ochranu bradavek si navíc každá z vás může vybrat na míru přesně dle velikosti dvorce.Váháte zda silikonovou nebo textilní ochranu? Zvažte jejich vlastnosti:Silikonová ochrana bradavek- Lze použít opakovaně až 25x- Průměr 7,5 cm- Hypoalergenní- Bez latexu- Šetrné k pokožce

 

Použití:

Prsní pásku Boobee Tapes aplikujte vždy na čistou a suchou pokožku. Připravte si ňadro do vámi zvolené pozice. Vezměte pásku a odstřihněte si potřebnou délku dle vaší potřeby. Poté pomalu odlepujte zadní papírovou část s logem, a začněte podlepovat pod ňadrem - a pak mírným tahem pokračujte směrem nahoru. Způsobů, jak s pomocí Boobie Tapes vykouzlit dokonalý dekolt je hned několik. Stačí mrknout na náš seznam 6 základních způsobů, jak na to.

 

Odlepení: 

Prsní pásku Boobie Tapes nestrhávejte na sucho jako obyčejnou náplast. Nejdříve aplikujte na pásky olejíček a to do míst, kde mají přímý kontakt s vaší pokožkou. Pokud máte několik vrstev na jednom místě - olejíček se k pokožce nedostane. I z toho důvodu doporučujeme prsní pásky pokládat lehce přes sebe v jedné vrstvě. Kolik olejíčku? Pocitově by měly být pásky nacucaně vlhké. Nechte chvíli působit a následně jemně odstraňujte. Lepidlo díky olejíčku samo začne povolovat. 

 

Neaplikujte na podrážděnou, poraněnou nebo sluncem spálenou pokožku.

 

Prsní páska Boobee Tapes neobsahuje latex ani oxid zinečnatý. Dokonce se pyšní označením "Medical Grade", to znamená že je na stejné úrovni jako produkty v lékařství. Avšak i přes to každému doporučujeme provést si před první aplikací zkušební test. Ten proveďte tak, že aplikujte malý kousek pásky v oblasti ňader. Nechte působit alespoň po dobu jedné hodiny. Poté tento kousek pásky odstraňte standartně pomocí olejíčku - nestrhávejte na sucho. V případě nějaké podrážděné reakce ukončete aplikaci a raději v dalším používání nepokračujte.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu