Pudrová páska je momentálně vyprodaná. Do týdne bude naskladněna. Doprava zdarma je na objednávky nad 1000 Kč

Můžu si tyhle šaty se svýma prsama dovolit?!

Ať už se chystáš na rande, večírek, ples, taneční, gymnastickou soutěž, plavání…na všech těchto akcích tě může potrápit ty neustále dokola opakující se otázky. Mám je “rovně”? Nevypadají “povysle”? Můžu si tyhle šaty se svýma prsama dovolit? Ale co když mi “vyklouznou” ven? Sakra…mám je rovněěěě?!

 

Jasně, otázek podobného rázu by bylo ještě milion. A právě díky osobním zkušenostem tenkrát vznikl nápad na prsní pásku Boobie Tapes, a pak postupně na další doplňky k ní. Věřte, že testovací fáze na holkách z našeho týmu byla důkladná. Přeci jen…když se jde na ples, člověk si prostě chce zatancovat bez zbytečných starostí. A tak tu máme naše přední vlastnosti prsní pásky Boobie Tapes ( nyní Pásky na prsa Boobee).

 

Potuvzdorné - nic se neodlepí ani nespadne. I kdybys tancovala uprostřed karnevalu v Riu de Janeiro při 40 stupních a lily z tebe kýble potu. Boobie Tapes stále drží!

 

Elasticita - máš přírodní velká prsa a po přizvednutí prsou s Boobie Tapes nechceš mít efekt “tuhých silikonů”. Žádný strach! Po aplikaci se prsa stále přirozeně pohupují a je vidět, že jsou tudíž přírodní. O to víc budou tvoje kamarádky vyzvídat.

 

Pevnost - prsní páska udrží jakoukoliv velikost prsou a svojí  pevností zaručuje tvz. “PROTANCOVANOU CELOU NOC”. Jak jsme to testovaly? Na grilovačce jsme dělaly venku hvězdy, v klubu šíleně zrychlený twist a nakonec skočily pro osvěžení do bazénu. Vše vždy drželo tak jak má. 

 

Výsledek? Odteď už je konec všem těm nejistotám kolem dekoltu, či volbě outfitu. Přivítej s Boobie Tapes svoje nové bezstrastnější já!

 

Zpět do obchodu