Doprava zdarma na objednávky nad 1000 Kč

Snové šaty pro nevěstu - s Boobie Tapes hranice nejsou!

Na svůj svatební den většina žen myslí už od svých dětských let. Kde asi svatbu budu mít, v jakém ročním období a hlavně jaké ŠATYYY si obléknu!!! Ano, jsou to právě šaty (když pomineme budoucího manžela), o kterých sníme úplně nejvíc.

 

Budou to klasické áčkové, princeznovské, minimalistické, s holými zády…těch možností je neskutečně mnoho. V průběhu života se nám ale mění proporce těla a z malé holčičky vyroste krásná žena. Jenže se může stát, že máme zrovna větší poprsí číslo 6 a chceme ty vysněné šaty s holými zády. Konec snu? Nikoliv!

 

Právě na tyto případy (a nejen na ty) je tu prsní páska Boobie Tapes. Ta je speciálně navržena tak, aby perfektně udržela jakoukoliv velikost ňader, svou elasticitou měla vlastnosti kůže - tudíž se cítíte naprosto přirozeně a příjemně, byla šetrná k pokožce, byla prodyšná, potuodolná a hlavně aby vykouzlila dekolt podle vaší vlastní představy! 

 

Je tedy úplně jedno jaký střih šatů si nakonec vyberete, nebo jestli z menších prsou chcete push up efektem udělat nabušenější výstřih. Je také úplně jedno jestli jste kojily pět dětí nebo je vám 65 let. Prsní páska Boobie Tapes nezná v tomto směru žádné omezení.

 

😁

 

ZVEDNE - VYTVARUJE - POSÍLÍ SEBEVĚDOMÍ - DODÁ SEBEJISTOTU 

 

Tak co, jaký “dream dress” to nakonec bude?

 

Zpět do obchodu