Pudrová páska je momentálně vyprodaná. Do týdne bude naskladněna. Doprava zdarma je na objednávky nad 1000 Kč

Ornella Koktová opět krotila svá velmi bujná ňadra: Ukázala výhody lepící pásky

Filmový festival ve Varech byl zahájen: Hollywoodské hvězdy, Čvančarová v růžovém i Rolins s dcerou

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary je zahájen. Na červeném koberci nechyběly hollywoodské hvězdy Russell Crowe a Alicia Vikander (34), ale i hvězdy filmu a šoubyznysu z české kotliny.

 

Po loňské pauze nechyběla herečka Jitka Čvančarová (45), která tentokrát zvolila elegantní růžové šaty, nechyběly ani herečky Aňa Geislerová (47), Jitka Schneiderová (50), Hana Vagnerová či Petra Nesvačilová. Na červeném koberci zářila i legendární Jiřina Bohdalová (92), která letos bojovala se zdravotními problémy. Doprovodili ji vnuci.

649efd6acb04099a7dad0100-603268 

Okouzlující byla i Sara Sandeva, jež přišla společně se svým přítelem Jakubem Prachařem. Na první návštěvu se těšila topmodelka Pavlína Pořízková, která byla do Karlových Varů pozvána během propagačního turné ke své nové knize. Mezi krásky na červeném koberci se letos zařadila i zpěvačka Dara Rolins s dcerou Laurou. Po dlouhých 11 letech sem zavítala Ornella Koktová s manželem Pepou Koktou.


Karlovy Vary už jsou plné hvězd: Na festival dorazila krásná nástupkyně Angeliny Jolie

57. ročník festivalu zahájí slavnostní projekce filmu Královnin gambit, v němž exceluje Alicia Vikander a promítal se už na festivalu v Cannes. Filmové Laře Croft předal Jiří Bartoška Cenu prezidenta festivalu, Russell Crowe pak převzal Křišťálový globus za mimořádný přínos světové kinematografii. Pro návštěvníky festivalu připravil i koncert se svojí kapelou Indoor Garden Party.

Jak to hvězdám na červeném koberci slušelo, se můžete podívat v naší bohaté fotogalerii.  

Nebo zde celý článek na www.super.cz: https://www.super.cz/1195028-filmovy-festival-ve-varech-byl-zahajen-hollywoodske-hvezdy-cvancarova-v-ruzovem-i-rolins-s-dcerou.html

Rozhovor o Boobie Tapes na CNN Prima: https://cnn.iprima.cz/videa/cnndoma

 Ornella Koktová (30) už poněkolikáté ukázala, jak řeší svůj napěchovaný dekolt. Nemůže si vynachválit speciální lepicí pásky, díky kterým se maminka tří dětí a majitelka hrudníku o velikosti 75F nemusí bát velkých výstřihů. Nyní trik předvedla znovu na svém Instagramu. 

03. 06. 2023 18:34 | Autor Barbora Hesová

Ornelle Koktové rozhodně nechybí kuráž. Známá podnikatelka a influencerka vždycky měla trochu mimořádně nabitý dekolt. Po třech dětech, které má s Josefem Koktou, se její vnady ještě zvětšily, a tak začala trpět na bolesti zad. „Je pravda, že mě někdy dost pobolívají záda a jednou z příčin je tíha mého poprsí,“ svěřila se před časem Ornella pro eXtra.cz. 

Přišla ale na metodu, která jí pomáhá, jednak aby něco nevykouklo, také ale zmírňuje právě zmíněné bolesti. Ornella si svá ňadra oblepuje speciální páskou. Podle ní to perfektně funguje a je to určeno právě pro ženy s větším dekoltem. „A taky se přiznám k tomu, že mě docela baví jít v krásných šatech s plným přírodním poprsím. Tak pěkné houpání se třeba u silikonů prostě nevidí a ten pohled kolemjdoucích mužů stojí za to,“ prozradila maminka tří dětí. Jenže při předvádění cenného triku si nedávala pozor na sukni, která se jí vyhrnula nahoru. Influencerka tak na Instagramu ukázala víc než zřejmě chtěla.

 

Špatné rodinné vztahy.

Jako oživení svého vztahu manželé Koktovi nedávno využili pořad Výměna manželek, kam se ze zvědavosti přihlásili. Z krásné tmavovlásky v reality show vypadlo, že má mizerné vztahy se svými rodiči, jimiž jsou Monika Štiková a Michal Štika. Jako babička a dědeček vůbec nefungují.„Můj táta třeba nikdy Lilianne nechoval. Quentin dřív i dokonce stál o to se vídat s dědou. Tak jsem tátovi řekla: Můžeš ho vzít ze školy na blbou zmrzlinu za dvacku, hodíš mi ho domů a jedeš pryč. Jestli do něho nedáš čas, ztratíš ho. Podle mě ty rodiče doteď nepochopili, že nejcennější komodita je čas a rodina. Oni si prostě myslí, že prachy jsou nejvíc,“ zaznělo z úst Ornelly ve Výměně.

Zdroj: https://www.extra.cz/ornella-koktova-opet-krotila-sva-velmi-bujna-nadra-ukazala-vyhody-lepici-pasky-d9d2a

ci/ornella-koktova-ve-varech

Zpět do obchodu