Pudrová páska je momentálně vyprodaná. Do týdne bude naskladněna. Doprava zdarma je na objednávky nad 1000 Kč

Mám malá prsa a bez podprdy tam “nic není”.

Mám malá prsa a bez podprdy tam “nic není”. To, že naše prsní pásky Boobie Tapes perfektně poslouží ženám s velkým poprsím jste už jistě zaslechli. Ale co když máte menší prsa a řešíte opačný problém. Ne ten slavným “boj” s gravitací, ale beznadějný boj s dekoltem bez objemu. 

 

Push up podprsenky známe všechny, jsou fajn o tom žádná. Nicméně jsou situace, kdy se nám úplně nehodí. Máme šaty se zajímavým střihem, top s holými zády nebo třeba plavky s hlubokým výstřihem. A do těchto věcí se prostě podprsenka ať už je jaká chce zkrátka NEHODÍ. Vyčuhuje, prosvítá je zkrátka viditelná. 

 

A pro tyto situace jsou tady naše produkty - coby nejspolehlivější a taky nejdiskrétnější pomocník! Znáte to, když stojíte před zrcadlem a v dlaních máte svá prsa a přesně si umíte ukázat “takhle bych je chtěla mít”. A přesně do této polohy a vaší představy vám naše prsní páska dopomůže k vysněnému dekoltu. Stačí si zvolit jeden ze způsobů aplikace, který máte vyobrazené na krabičce a je to tam. Mega push up efekt bez pomocí podprsenky je na světě! 

 

Pochopitelně ale nezapomeňte na ochranu bradavek, a pokud je váš outfit jeden z těch “riskantnějších” rozhodně nezapomeňte na oboustrannou lepící pásku. Ta vám zafixuje oblečení tak, že se celé tajemství super plného poprsí neprozradí. A to i kdyby jste na večírku udělala pár přemetů vzad. 

Zpět do obchodu