Doprava zdarma na objednávky nad 1000 Kč

Vendula Pizingerová a její odvážné plesové šaty

 

Nikdy v životě neměla takhle odvážné šaty! Vendula Pizingerová vystavila své vnady ve výstřihu až k pupíku.

Takový výstřih neměla nikdy předtím. Vendula Pizingerová (51) se na ples na pražském Žofíně pořádně odvázala. Zvolila černý model s výstřihem doslova až k pupíku. Do očí se prezidentce nadačního fondu Kapka naděje dokázal dívat opravdu málokdo.

 63d7555c7714c4758c9d0600-525743

"Měla jsem ty nejodvážnější šaty v životě," prozradila Pizingerová o modelu Martiny Loudové Pipkové. "Aby vše zůstalo na svém místě, to jsem vyzkoušela. Manžel se u toho doma trochu zapotil, ale dobrý," upřesnila s tím, že vše měla pojištěné díky speciálním lepícím páskám  Boobie Tapesod Ornelly Koktové.

 

Při výběru šatů zvolila stejnou návrhářku jako Eva Burešová (29) na Českého slavíka a ta sáhla i po stejném materiálu. Stejně jako Evy, i šaty Venduly byly ve velkém zdobené kohoutím peřím. "V době ptačí chřipky je trošku riziko si na ples vzít šaty s kohoutím peřím," směje se Vendula. "Moc jsme si to ale užili. Navíc výtěžek z plesu 92 tisíc korun je krásným dárkem pro Kapku naděje. 

 

ODKAZ NA WWW.SUPER:CZ

https://www.super.cz/celebrity/vendula-pizingerova/1064398-nikdy-v-zivote-nemela-takhle-odvazne-saty-vendula-pizingerova-vystavila-sve-vnady-ve-vystrihu-az-k-pupiku.html

Zpět do obchodu