Doprava zdarma na objednávky nad 1000 Kč

Mám psí ouška. Co s tím?

Mám psí ouška. Co s tím?

 

Záležitost, kterou řeší nejedna z nás… Větší prsa versus gravitace, po kojení moje prsa nejsou taková jaká bývala, jedno prso mám větší,… Všechny tyto strasti jsou přesně jedny z těch mnoha důvodů, proč Bobbie Tapes vzniklo. Nemusíte se ničeho bát. Naše pásky jsou potuvzdorné, voděodolné a mají pevnou fixaci. To znamená, že udrží i hodně velká a těžká prsa. V jakkoliv parném počasí, v bazénu nebo třeba při protančené noci, kdy se zapotíte. Každopádně když se podíváte na náš Instagram uvidíte tam i "modelky maminky" (ty v tom saku). To jsou právě ženy po kojení, dokonce jedna z nich měla jedno prso menší než to druhé. Její dítě totiž preferovalo spíš jen jeden prs.

Takže se ničeho nebojte a v klidu to používejte i pod plavky. Jak uvádíme výše, je to voděodolné. To je také důvod, proč se pak následně páska sundavá pomocí olejíčku, díky kterému ta pak povolí. Rozhodně můžete být v klidu a sebejistá, nic vám nepovolí a udrží to ňadra na svém místě.

 

Tím že budete mít naše produkty si můžete pohrát s polohou i tvarem poprsí. Něco ve smyslu, jako když si prsa "nastavujete" vlastníma rukama. Takže si je zkrátka zafixujete, dáte blíž k sobě, nahodíte push up efekt a to přesně podle svých představ.

První aplikace bývá kostrbatá, protože si každá z nás musí přijít na to jaký tvar chceme. Ale nebojte vše zvládnete - je to velice jednoduché a na webu máme i popis "jak na to". Do budoucna budou i tutorial videa. :o)

 

A psí uši? Bez problému! Dál od sebe? Dáte si je blíž k sobě a uděláte push up efekt.

 INSTAGRAM - Ornella Koktová a BoobieTapes

Pro začátek doporučuji náš balíček Starter Pack. Pokud máte větší bradavky, doporučuji balíček se silikonovou ochranou bradavek. Nejdříve dáte ochranu bradavek, a až pak aplikujete pásku.

 

Ideální jsou pro začátek - Výhodné balíčkyZpět do obchodu