Boobee tape tělová je momentálně vyprodaná. Doprava zdarma je na objednávky nad 1000 Kč

Asymetrická prsa

Asymetrická prsa

 

Každá z nás má od přírody jedno prso větší. Ve většině případů velikostní rozdíl mezi prsy nejde rozpoznat. Jsou ale ženy, které ten velikostní rozdíl mají větší a bum - trápení je na světě. Jako ženy jsme stavěné tak, že vydržíme v životě ohromnou zátěž. Ať už fyzickou nebo psychickou. Jsme takove super hrdinky každého všedního dne. Některé z nás dřou na své kariéře, další se starají a bojují o přírodu a některé z nás jsou ve fázi raného mateřství. Ať už jde o tu či onu životní situaci, jedna věc je společná. Jsme bojovnice.

 

A pak třeba nastane chvíle, kdy řešíme kupříkladu odlišnost ve velikostech našich prsou…a ta silná bojovnice v nás může mít z ničeho nic úplně malou dušičku. Holky, tohle není nic kvůli čemu byste se měly trápit! To, že zrovna v hlavě řešíte tuhle situaci automaticky neznamená návštěvu plastického chirurga.

 

Šetrné řešení je prosté. Naše produky Boobie Tapes jsou tu opět, aby vás v takové situaci podržely. Stačí aplikovat prsní pásku, přičemž si u toho sama zvolíte polohu i velikost zakulaceného tvaru vašeho prsa. Je to jen a jen na vaší volbě a chuti mít velký push up efekt, a nebo jen přizvednout a srovnat velikost prsou do té jedné. 

 

Naše produkty jsou zároveň velice citlivé k pokožce i samotné přírodě. Jde o hypoalergenní, prodyšné, potuvzdorné prsní pásky, které při celkovém vývoji (což platí u všch našich produktů) nebyly testované na zvířatech. 

Zpět do obchodu